Sīkdatnes un to izmantošana mūsu mājaslapā         Uzzināt vairāk

Notiek mājas lapas atjaunošanas un uzlabošanas darbi!

Atvainojamies par

sagādātajām neērtībām!

Cien. vecāki!

Visas nepieciešamās izziņas lūdzam pieprasīt caur klašu / grupu skolotājiem savlaicīgi. Izziņu sagatavošanas laiks 3 - 5 dienas.

Ar cieņu,

skolas administrācija.

 • MAIJS

MŪSU  PALDIES

 

             “ Kas to būtu, domājis, kas tam būtu ticējis, ….”   

              Jā, tagad kādreiz tik populāro dzejnieka A.Griguļa dzejoli par pirmo svītriņu, kas liecas, kā grib, jāpārceļ uz šo, pavisam negaidīto, situāciju pasaulē.  Tagad ar niķīgajām svītriņām jātiek galā bez skolotāju tiešas klātbūtnes. Jā, grūti. Jā, neparasti. Mūsu skolas “lielie ” bērni tagad var paši sev  un vecākiem parādīt un pierādīt, vai ir jau lieli un paši visu zinoši, kā pašiem šķita, vai vecāku un skolotājas uzraugošā acs un zvans vēl joprojām ir nepieciešams, lai sevi disciplinētu.  Šobrīd ir lielais mācīšanās laiks mums visiem- skolēniem, skolotājiem, vecākiem, – gan mācīties patstāvīgi, gan mācīties, cieši sadarbojoties un atbalstot.  Nevienam nav noslēpums, ka šobrīd lielā ātrumā gan skolotāji, gan vecāki apgūst ļoti daudz jaunu lietu. Un tas viss, lai labāk spētu pielāgot visus iespējamos resursus mācībām attālināti. 

 

Mēs, skolotāji un skolas administrācija, izsakām lielu

PALDIES

mūsu gan skolas, gan  pirmsskolas grupu audzēkņu vecākiem un vecvecākiem, kuri šajā, tik sarežģītajā laikā, atbalsta un sadarbojas ar skolu. 

Paldies jums par atbalsta un pateicības vārdiem mūsu skolotājiem un grupu audzinātājiem!  Paldies, vecāki, ka esat gatavi mācīties un apgūt daudz ko jaunu, lai tikai spētu sniegt palīdzību bērniem attālināto mācību procesā.  Paldies, ka bērni ir veseli, drošībā un arī pēcpusdienās nodarbināti jēgpilnās aktivitātēs! Paldies, ka sniedzat mums priekšlikumus un esat atvērti jaunām idejām! 

  Mūsu valsts skolās bērni ne tikai apgūst mācību priekšmetus, bet mācās arī parādīt cieņu valstij un svinēt svētkus.

 Piedāvājam nelielu ieskatu, kā šogad attālinātā formā mūsu audzēkņi  parāda godu valstij Latvijas neatkarības pasludināšanas  svētkos - 4.maijā.

 • Marts

Dultklikškis ar peli uz teksta, lai to palielinātu

SKoleni_vecaki_attal_macis-page-0.jpg
 • Februāris

2020.gada 12.februārī  ĒNU DIENU laikā  arī mūsu kursanti  ar lielu ieinteresētību piedalījās “Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā”  organizētajās Ēnu dienās. Tehnikumā pedagogi un audzēkņi sniedza ne tikai  teorētisko ieskatu par mācību iespējām tehnikumā, profesijām un darba pasauli, bet palīdzēja iejusties vienā vai otrā profesijā un kaut nedaudz izmēģināt, vai tā viņiem ir interesanta un piemērota.  Mūsu skolēniem bija iespēja iepazīt konditora un miltu izstrādājumu speciālista, kā arī tērpu izgatavošanas, dizaina un pat skaistumkopšanas studiju virziena programmas.

1/10

Šonedēļ skolā notiek matemātikas nedēļa "LATVIJA SKAITĻOS", kuras laikā, veicinot izpētes darbību, ģeogrāfiju, lasītprasmi, IT tehnoloģiju lietošanu, skolēniem tiek dota iespēja aplūko un iepazīt Latviju caur skaitļiem, paralēli tam mācoties zīmēt dažāda veida diagrammas!

1/4
 • Janvāris

Jau ceturto gadu pēc kārtas Balsnack uzņēmums organizē konkursu Igaunijā, un pirmo gadu projekts “Putnu draugs” norisināsies arī Latvijā! Konkurss ir galvenokārt paredzēts pamatskolas vecuma jauniešiem un bērnudārziem.

Lūk, mūsu čaklo puišu (skolotājs Aigars Čevers)  meistarstiķis. Piebildīsim, ka šī barotavas arhitektūra paredz sēklas  barotavā iebērt caur skursteni !

Lūdzu, balsojiet par mūsu darbu :

Facebook.com/Putnu draugs 

 • Decembris

 • Novembris

afisa_koncerts_14.11.19.-page-0.jpg
 • Svētku laiks

Skola rotājas svētkiem!

 • Karjeras nedēļa

Karjeras nedēļas ietvaros 1., 2.KMA kursa un 5.,7. d kases skolēni apmeklēja skaņu ierakstu studiju SIA “Dinamic Records”, lai iepazītu skaņu ierakstu režisora darbu. Skolēni ieguva jaunas zināšanas ne tikai par to, kā dabisku un autentisku skaņu iespējams labot un mainīt, bet arī par mūzikas klausīšanās higiēnu, par dzirdes saudzēšanu un iespējamo bojājumu īpatnībām kurām var būt neatgriezeniskas sekas.

 • DOMĀJAM PAR PROFESIJU

 • TĒVA DIENA 

1/4
 • Skolas lapa sociālajos tīklos: FACEBOOK

facebook-icon-preview-1.png
 • Sesnsorās uztveres īpatnības bērniem ar autiskā spektra traucējumiem

skolas-soma-300x148.jpg

Tālrunis:67524019 /   r4sips@riga.lv  /  Tirzas iela 2, Rīga, LV - 1024

© 2014 by Rīgas 4. pamatskola